2.3.47.2, 2017-10-10 18:26:25

Sztuką jest
trafić na wyprzedaż,
która przebija oczekiwania.
Przyjdź i wybierz model, który sprawdzi się w Twojej firmie.

Amarok V6

Amarok V6

do 32 000 zł rabatu

Nowy Crafter

Nowy Crafter

do 29 000 zł rabatu

Caddy

Caddy

do 19 000 zł rabatu

Transporter

Transporter

do 33 000 zł rabatu

W biznesie szkoda miejsca na pomyłki.

Dlatego każdą ofertę dobrze sprawdzić i mieć pewność, że nic nas nie zaskoczy.
Zobacz jak to wygląda, kiedy decydujesz się na dostawczego Volkswagena.

Zapytaj o ofertę:

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-304) przy ul. Połczyńskiej 118a, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń