Baner Transporter
Transporter 6.1
Furgon

Może przewieźć wszystko

Od ponad 70 lat stanowi rozwiązanie problemów transportowych. Dziś Volkswagen Transporter 6.1 Furgon jest jeszcze bardziej skuteczny niż dotychczas. Dzięki dużej przestrzeni ładunkowej, przestronnemu wnętrzu i nowoczesnym systemom wspomagania kierowcy sprawia, że Ty, Twój zespół i materiały wygodnie dotrzecie do pracy każdego dnia.

Robi wyjątkowe wrażenie

Wnętrze 6.1

Zachowaj spokój w stresujący dzień

Każdego dnia starasz się o to, aby wszystkie materiały i cały zespół dotarły z punktu A do punktu B. To dlatego Volkswagen Transporter 6.1 dba o Twoje dobre samopoczucie. Ergonomiczne miejsce pracy kierowcy, płynnie regulowana kierownica i fotel kierowcy, zachowująca kształt wygodna tapicerka oraz nowo zaprojektowana tablica rozdzielcza zapewniają bardzo komfortową jazdę. Dzięki doskonałej widoczności wokół pojazdu można łatwo obserwować otoczenie nawet w tętniących życiem centrach miast lub na źle oświetlonych placach budowy. A po zaparkowaniu łatwo przemienia się w mobilne biuro.

Technologia 6.1

Wszystko w zasięgu wzroku

Sprytniejsza realizacja zleceń: Dzięki aplikacji We Connect zawsze otrzymujesz wszystkie niezbędne informacje – zawodowe i prywatne. Dzięki zestawowi wskaźników Premium wszystko masz w zasięgu wzroku. Dotrzesz bezpiecznie na miejsce, korzystając z systemu nawigacji „Discover Media”.

Dynamika jazdy 6.1

Nie poddaje się przy trudnych zadaniach

Nowoczesna technologia silnika BlueMotion w Volkswagen Transporter 6.1 odznacza się mocą, siłą pociągową i oszczędnością. Ponadto opcjonalny napęd na cztery koła 4MOTION i mechaniczna blokada mechanizmu różnicowego tylnej osi sprawiają, że możesz podjąć się prawie każdego zadania. Z dwusprzęgłową skrzynią biegów DSG nawet bez straty dla siły pociągowej.

Systemy wspomagania kierowcy 6.1

Każdego dnia jeszcze większy relaks w trasie

Kto jest zawsze w drodze, musi umieć prowadzić w różnych warunkach pogodowych i drogowych. To dobrze, że dzięki Volkswagen Transporter 6.1 nie musisz radzić sobie z tym sam.

Finansowanie

Transporter

Transporter Furgon


Rata już
od 930 zł netto
miesięcznie

Atrakcyjny pakiet przeglądów, już od:

1 900 zł netto

Płacisz raz i nie musisz się martwić dodatkowymi kosztami przeglądów
okresowych przez kolejne 4 lata.

Promocyjne stawki ubezpieczeń, już od:

3,9%

Możliwość włączenia składki ubezpieczeniowej w raty kredytu lub leasingu
Volkswagen Financial Services.

Zapytaj o ofertę

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-304) przy ul. Połczyńskiej 118a, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń