Formualrz Promocyjny

Imi i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłooszenia. Wysłanie formularza jest rownoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysďługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /index.php on line 627

Serwisowy Kontrakt Flotowy.

Serwisowy Kontrakt Flotowy (SKF) jest specjalną ofertą optymalnej obsługi floty skierowaną dla firm, które posiadają lub użytkują samochody Autoryzowanych Serwisów Volkswagen Samochody Użytkowe.

Przystąpienie do SKF jest bezpłatne i umożliwia korzystanie z Autoryzowanych Serwisów Volkswagen Samochody Użytkowe w całej Polsce na preferencyjnych warunkach oraz wiele dodatkowych korzyści.

Nie ma nic prostszego niż przystąpienie do Serwisowego Kontraktu Flotowego.

 • Wystarczy, że Twoja firma posiada co najmniej 10 samochodów marki Volkswagen Samochody Użytkowe.
 • Skontaktuj się z nami i podpisz SKF. Przystąpienie do programu jest bezpłatne!
 • Korzystaj z rabatów i najlepszej obsługi swojej floty.

Z Serwisowym Kontraktem Flotowym będzie jeszcze szybciej, taniej i wydajniej zarządzać własną flotą. Po przystąpieniu do SKF otrzymasz możliwość korzystania z Autoryzowanych Serwisów Volkswagen Samochody Użytkowe w całej Polsce na wyjątkowo korzystnych warunkach obejmujących m.in. niższe stawki i rabaty na wszystkie naprawy, Oryginalne części VolkswagenR oraz priorytetowe traktowanie we wszystkich Autoryzowanych Serwisach Volkswagena. Do programu możesz przystąpić bezpłatnie. Zakres działania kontraktu będziesz mógł kształtować zgodnie ze swoimi potrzebami rozszerzając go o szereg dodatkowych usług i produktów, które pozwolą wydajnie zmniejszyć koszty utrzymania, zwiększyć mobilność, podnieść wartość rezydualną oraz usprawnić zarządzanie flotą. Warto, abyś już teraz poznał wszystkie usługi i związane z nimi korzyści, jakie zyskasz podpisując Serwisowy Kontrakt Flotowy.

Korzyści:

 • Atrakcyjne stawki na usługi serwisowe rb/h zł netto.
 • Rabat na części i materiały eksploatacyjne naliczany od cen obowiązujących w sieci Volkswagen uzależniony od wielkości floty (6-14%).
 • Rabat na robociznę naliczany od aktualnie obowiązującej stawki roboczogodziny dla Kontrahenta Flotowego we wszystkich Autoryzowanych Serwisów Volkswagen Samochody Użytkowe.
 • Preferencyjne przyjęcie do serwisu i obsługa samochodów.
 • Bezpłatne mycie nadwozia i czyszczenie wnętrza po każdej wykonanej usłudze.
 • Zapewnienie samochodu zastępczego na czas planowanych przeglądów serwisowych i napraw na specjalnych, atrakcyjnych warunkach cenowych.
 • Dożywotnia Gwarancja Mobilności. Z nami masz pewność, że zawsze dotrzesz do celu.
 • Kontrola nad kosztami dzięki udostępnianym kalkulatorom kosztów serwisowania.
 • Faktura zbiorcza i rozliczenia bezgotówkowe.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążąc i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogż byż dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opżatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiżżżce ustalenia dotyczżce wyposażenia i specyfikacji pojazdu nastżpujż każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.