Formualrz Promocyjny

Imi i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłooszenia. Wysłanie formularza jest rownoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysďługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /index.php on line 633

Samochody zastępcze

Klienci marki Volkswagen Samochody Użytkowe mogą liczyć na natychmiastowe wsparcie w sytuacji, gdy samochód zawiedzie.

Stała mobilność Klientów to najważniejszy cel dla marki Samochody Użytkowe Volkswagen. Różne potrzeby transportowe sprawiają, że każdy z Klientów traktowany jest indywidualnie, także w przypadku podstawowej usługi, jaką jest udostępnienie samochodu zastępczego. Samochód zastępczy odpowiadający możliwościom transportowym auta pozostawionego w serwisie, np. na przeglądzie, pozwoli bez problemów i ograniczeń kontynuować codzienną pracę.

Pliki do pobrania:

Pobierz folder SerwisPlus (PDF, 1.4MB)

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążąc i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogż byż dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opżatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiżżżce ustalenia dotyczżce wyposażenia i specyfikacji pojazdu nastżpujż każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.