Formualrz Promocyjny

Imi i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłooszenia. Wysłanie formularza jest rownoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysďługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /index.php on line 633

Najem krótkoterminowy

Oferta najmu krótkoterminowego pozwoli zwiększyć możliwości transportowe firmy.

Zgłaszając się do Partnera Serwisowego Volkswagen Samochody Użytkowe, można wynająć potrzebny samochód nawet na jeden dzień. Do dyspozycji jest cała gama modeli samochodów Użytkowych Volkswagen - Caddy, Amarok, Transporter, a także Crafter z największą przestrzenią bagażową pozwalającą na bezpieczny przewóz ładunków o długości do 4,7 metra.

Pliki do pobrania:

Pobierz folder SerwisPlus (PDF, 1.4MB)

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążąc i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogż byż dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opżatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiżżżce ustalenia dotyczżce wyposażenia i specyfikacji pojazdu nastżpujż każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.