Formualrz Promocyjny

Imi i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłooszenia. Wysłanie formularza jest rownoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysďługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /index.php on line 627

Aktualności

2018-11-15

Volkswagen konsekwentnie realizuje strategię w zakresie samochodów elektrycznych

Po fabryce w Zwickau Volkswagen zamierza uruchomić produkcję samochodów elektrycznych również w zakładach w Emden i w Hanowerze. W Dolnej Saksonii powstanie więc drugie w Niemczech, oprócz Zwickau, centrum elektrycznej mobilności Volkswagena. Prezes Zarządu dr Herbert Diess stwierdził - "Volkswagen konsekwentnie wdraża swoją ofensywę w dziedzinie samochodów elektrycznych. Przygotowujemy koncern do epoki pojazdów bezemisyjnych. Ta decyzja zapewni także bezpieczną przyszłość obydwu fabrykom". Podczas środowego zebrania w Emden Członek Zarządu ds. Personalnych - Gunnar Kilian - przedstawił załodze główne założenia projektu. W Hanowerze z planami koncernu zaznajomił pracowników Prezes Zarządu Marki Volkswagen Samochody Użytkowe - dr Thomas Sedran. Podjęcie produkcji innowacyjnych aut elektrycznych jest elementem strategii mającej na celu pełne wykorzystanie możliwości zakładów; szczegółowe decyzje Rada Nadzorcza podejmie w piątek w Wolfsburgu.

Czytaj więcej

2018-11-11

Volkswagen notuje kolejny wzrost sprzedaży

po pierwszych 10 miesiącach 2018 roku Volkswagen zwiększył udział w rynku nowych samochodów z 10,02 procenta do 10,44 procenta. Wzrost liczby rejestracji nowych osobowych aut Volkswagena w tym roku (+16,7 procenta) jest wyraźnie wyższy niż wzrost całego rynku. Na tak dobry wynik zapracowały nie tylko tradycyjne "konie pociągowe" sprzedaży Volkswagena w Polsce, czyli Golf (+7,07 procenta) i Passat (+4,89 procenta), ale również Arteon (+304,95 procenta) i Touareg (+116,35 procenta) oraz nowy miejski crossover - T-Roc, którego od stycznia do października zarejestrowano aż 2.418 egzemplarzy.

Czytaj więcej

2018-11-05

Trzy nowości na targach taksówkarskich w Kolonii: Crafter Kombi, Caddy i Caravelle jako bezemisyjne vany z napędem elektrycznym

Podczas Europejskich Targów Taksówkarskich w Kolonii (2-3 listopada 2018 r.) Volkswagen Samochody Użytkowe przedstawił trzy innowacyjne modele przeznaczone do komercyjnego przewozu osób. Przestronny Crafter Kombi ze sprawdzonym silnikiem Diesla zapewnia miejsce dziewięciu osobom i wyróżnia się bardzo wysokim komfortem. Wyposażone w wyłącznie elektryczny napęd ABT e-Caddy Maxi oraz ABT e-Caravelle to pojazdy łączące wszechstronność z nowoczesnymi rozwiązaniami w dziedzinie napędu.

Czytaj więcej

2017-12-20

Pierwsze egzemplarze e-Craftera u klientów

Poznań, 20 grudnia 2017 r. - W głównej siedzibie w Hanowerze marka Volkswagen Samochody Użytkowe przekazała klientom z kilku krajów pierwsze egzemplarze e-Craftera. Nowe użytkowe auta z napędem elektrycznym będą przez nich testowane w realnych warunkach do połowy 2018 roku. Dr Eckhard Scholz, Prezes Zarządu Volkswagen Samochody Użytkowe, stwierdził: "Stworzyliśmy e-Craftera we współpracy z naszymi klientami i dla naszych klientów. Dlatego teraz przekazujemy wybranym firmom korzystającym na co dzień z aut dostawczych pierwsze egzemplarze, żeby zebrane przez nich praktyczne doświadczenia wykorzystać podczas ostatniej fazy prac nad tym bezemisyjnym autem użytkowym".

Czytaj więcej

2017-10-17

W ciągu pierwszego półrocza 2015 r. sprzedaż aut użytkowych Volkswagen na świecie wzrosła o 2,4 procent

Poznań, 17 października 2017 r. - Volkswagen Samochody Użytkowe w ciągu trzech kwartałów bieżącego roku dostarczył do klientów na całym świecie 367.900 egzemplarzy modeli T, Caddy, Crafter i Amarok. Oznacza to wzrost o 4,9 procent w porównaniu z tym samym okresem poprzedniego roku. W Polsce marka Volkswagen Samochody użytkowe od stycznia do września 2017 roku dostarczyła klientom o 688 samochodów więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku, co oznacza wzrost liczby rejestracji o 11,69 procent. Przy liczbie rejestracji wynoszącej w ciągu pierwszych 9 miesięcy 2017 roku w sumie 6.573 aut, udział marki w rynku pojazdów dostawczych wzrósł do 11,07 procent.

Czytaj więcej

2017-03-07

Ekspozycja marki Volkswagen Samochody Użytkowe podczas targów EUROPOLTECH 2017

Genewa/Poznań, 7 marca 2017 r. - Przed 70 laty holenderski importer Volkswagena, Ben Pon, zobaczył w fabryce w Wolfsburgu niezwykły pojazd transportowy - prymitywne podwozie na kołach. Natychmiast naszkicował w notatniku kilka wersji auta, jakiego nie było wtedy na świecie. Szkic zapoczątkował historię samochodu, który w kolejnych latach powstał w milionach egzemplarzy - VW Transportera. Nawiązując do tamtego auta Volkswagen Samochody Użytkowe podczas salonu samochodowego w Genewie prezentuje model specjalny "70 lat Bulli". Urok auta retro splata się w nim z techniką i jakością wykonania zgodnymi ze współczesnymi standardami.

Czytaj więcej

2017-04-28

Ekspozycja marki Volkswagen Samochody Użytkowe podczas targów EUROPOLTECH 2017

Poznań/ Gdańsk, 28 kwietnia 2017 r. - podczas Międzynarodowych Targów Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH, marka Volkswagen Samochody Użytkowe prezentuje Craftera, Transportera i Caddy z zabudową dla Policji oraz Caddy z zabudową dla Straży Miejskiej. Targi EUROPOLTECH dedykowane są służbom porządku publicznego i służbom specjalnym. Prezentowane na stoisku samochody powstały i zostały zaadaptowane do wersji specjalnych w fabryce Volkswagen Poznań.

Czytaj więcej

2017-07-18

Volkswagen Samochody Użytkowe w pierwszym półroczu zwiększył na świecie sprzedaż lekkich samochodów dostawczych o 5%.

Poznań, 19 lipca 2017 r. - Marka Volkswagen Samochody Użytkowe od stycznia do czerwca bieżącego roku dostarczyła klientom na świecie 249.800 samochodów. Oznacza to 5-procentowy wzrost w stosunku do tego samego okresu w roku poprzednim. W Europie Zachodniej do klientów trafiło 173.300 egzemplarzy, czyli o 5,1% aut więcej.

Czytaj więcej

2017-02-22

Crafter2Craftsmen - nowy Crafter z wizytą u rzemieślników w 28 krajach, w tym także w Polsce

Poznań, 22 lutego 2017 r. - Międzynarodowy sprawdzian jakości, podczas którego Crafter odwiedził najbardziej wyrafinowane rzemieślnicze manufaktury, dobiegł końca. Volkswagen Samochody Użytkowe wysłał nowego Craftera w podróż, która łącznie trwała 4 miesiące, a samochód pokonał w tym czasie 41.645 kilometrów i zawitał do 28 krajów w jednym celu ? aby odwiedzić najbardziej niezwykłych rzemieślników i dowiedzieć się, co sprawia, że tak ważna jest dla nich perfekcja wykonywanej pracy. Ostatnim punktem na trasie Craftera była łódzka Manufaktura Czekolady - Chocolate Story, tym samym podróż Craftera dobiegła końca w Polsce, w kraju, w którym został wyprodukowany.

Czytaj więcej

2016-08-08

Wzrost sprzedaży marki Volkswagen Samochody Użytkowe w pierwszym półroczu 2016 roku

Marka Volkswagen Samochody Użytkowe odnotowała ponad 7-procentowy wzrost sprzedaży w pierwszym półroczu tego roku, dostarczając swoim klientom ponad 238.800 miejskich samochodów dostawczych na świecie. Największą popularnością cieszyły się modele serii T, których dostarczono klientom 100.300 sztuk (+12,9%). W samym czerwcu, w porównaniu z czerwcem ubiegłego roku, marka zanotowała wzrost sprzedaży o 13,3% i wydała klientom 43.700 pojazdów. Rekordowy wynik marka osiągnęła także w Polsce, dostarczając od stycznia do czerwca ponad 4.000 pojazdów (+26%).

Czytaj więcej

2015-07-27

Volkswagen Amarok pick-up klasy premium

zmodernizowany Amarok zadebiutuje w salonach jesienią jedyny pick-up tego segmentu z turbo dieslem 3.0 V6 świetne osiągi: maksymalna prędkość - 193 km/h, maks. moc 165 kW/224 KM i moment obrotowy 550 Nm najnowsze systemy radiowe i nawigacyjne oraz mobilne usługi internetowe model specjalny Aventura na rozpoczęcie sprzedaży

Czytaj więcej

2015-07-27

Nowe Centrum Dystrybucyjne oryginalnych części i akcesoriów Volkswagen Group Polska

W Komornikach pod Poznaniem uroczycie otwarto dziś nowoczesne centrum logistyczne, należące do Volkswagen Group Polska, o powierzchni 30.000 metrów kwadratowych. Jest to jeden z najnowocześniejszych budynków tego typu w Polsce.

Czytaj więcej

2015-07-27

W ciągu pierwszego półrocza 2015 r. sprzedaż aut użytkowych VW na świecie wzrosła o 2,4%

Volkswagen Samochody Użytkowe do końca czerwca bieżącego roku dostarczył klientom na całym świecie 222.900 miejskich samochodów dostawczych, transporterów i pick-up'ów. W porównaniu z tym samym okresem poprzedniego roku oznacza to wzrost o 2,4% (2014 r.: 217.700 sztuk). Marka zanotowała bardzo dobry wynik w Polsce, gdzie w pierwszym półroczu zarejestrowano 3.182 samochody, czyli o 16,1 procenta więcej niż w analogicznym okresie 2014 roku.

Czytaj więcej

2015-05-14

Volkswagen Samochody Użytkowe rozpoczyna przedsprzedaż nowego Caddy i nowego Caddy Maxi

Na całym świecie w ciągu 13 lat sprzedano prawie dwa miliony egzemplarzy modelu T5. Od chwili rozpoczęcia produkcji pierwszej generacji Modelu T, przed 65 laty, nabywców znalazło 12 milionów aut tej serii. Nowy Transporter ma wszelkie predyspozycje, aby kontynuować sukces poprzedników.

Czytaj więcej

2015-04-16

Światowy debiut Transportera szóstej generacji

Volkswagen rozpoczął zbieranie zamówień na nowego Caddy oraz na nowego Caddy Maxi. Nowa generacja miejskiego auta dostawczego oraz rodzinnego vana będzie dostępna na polskim rynku w wersji New Edition. Mimo że Caddy New Edition ma wyposażenie bogatsze niż model poprzedniej generacji, ceny auta zostały utrzymane na podobnym poziomie.

Czytaj więcej

2014-09-23

Światowa premiera Volkswagena TRISTAR podczas IAA

Wielofunkcyjny jak szwajcarski scyzoryk - wszechstronny, niezawodny i można go wszędzie ze sobą zabrać: w roku trzydziestego jubileuszu pierwszego studyjnego Syncro, marka Volkswagen Samochody Użytkowe prezentuje koncepcyjny model TRISTAR

Czytaj więcej

2014-09-22

Volkswagen Samochody Użytkowe na IAA 2014

Rozwiązania sprawdzające się w pracy i życiu codziennym - czyli "Work. Life. Solutions." - tak brzmi hasło marki Volkswagen Samochody Użytkowe podczas tegorocznych targów pojazdów użytkowych IAA, które rozpoczynają się 25 września 2014 roku.

Czytaj więcej

2014-09-08

Zofia Klepacka odebrała kluczyki od Volkswagena Californii

Zofia Klepacka, brązowa medalistka olimpijska z Londynu w żeglarskiej klasie RS:X otrzymała w sobotę kluczyki do Volkswagena Californii z rąk dyrektora marki - Piotra Łakomego.

Czytaj więcej

2014-07-28

Volkswagen dostarczy 245 samochodów użytkowych Totalizatorowi Sportowemu

Volkswagen wygrał przetarg na sprzedaż Spółce Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 245 samochodów użytkowych. Pierwsze auta trafiły do klienta 17 lipca.

Czytaj więcej

2014-06-13

Nowy Amarok Ultimate

Cieszący się dużą popularnością pickup Amarok wchodzi w nowy rok modelowy z wyjątkowo bogato wyposażonym wariantem Ultimate.

Czytaj więcej

2014-06-05

Amarok w wersji Power-DJ z nagłośnieniem o mocy 5.000 Wat

Marka Volkswagen Samochody Użytkowe zaprezentowała nad Wörthersee Amaroka "Power" i nowe rozwiązanie dla mobilnego nagłośnienia imprez.

Czytaj więcej

2014-05-30

Volkswagen Samochody Użytkowe partnerem projektu Dream Walkers - around the world in 80 jumps

Marka Volkswagen Samochody Użytkowe wspiera 3 edycję projektu Dream Walkers - around the world in 80 jumps.

Czytaj więcej

2014-04-25

Volkswagen nagrodzony w Plebiscycie Fleet Awards Polska 2014

W tym roku w Plebiscycie Fleet Awards Polska Volkswagen zdobył nagrody aż w trzech kategoriach: dla modelu Multivan w kategorii Duże MPV/Crossover, dla Transportera w kategorii Średni Samochód Dostawczy oraz dla programu Serwisowy Kontrakt Flotowy.

  • © Porsche Rybnik 2019
  • logo porsche inter auto polska Porsche Inter Auto Polska
  • Polityka prywatnoci
  • Wersja mobilna strony
  • wdroenie: webwizards