Formualrz Promocyjny

Imi i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłooszenia. Wysłanie formularza jest rownoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysďługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /index.php on line 616

Nasz zespół

Dyrekcja

Adam Korus
Dyrektor Salonu

tel.: 32 432 84 50
tel. kom.: 32 432 84 50
adam.korus@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Użytkowych

Adam Jarząbek
Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Użytkowych

tel.: 32 432 93 19
tel. kom.: 668 042 074
adam.jarzabek@porscheinterauto.pl

Mateusz Krauze
Asystent Działu Sprzedaży Samochodów Użytkowych

tel.: 32 432 93 18
tel. kom.: 795 423 309
mateusz.krauze@porscheinterauto.pl

Marcin Oparcik
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej Samochodów Użytkowych

tel.: 32 432 84 20
tel. kom.: 668 042 078
marcin.oparcik@porscheinterauto.pl

Mateusz Monsiel
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Użytkowych

tel. kom.: 881 045 171
mateusz.monsiel@porscheinterauto.pl

Mikołaj Płonka
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Użytkowych

tel.: 32 432 84 60
tel. kom.: 881 006 224
mikolaj.plonka@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Używanych

Michał Gąszcz
Dyrektor Sprzedaży Samochodów Używanych

tel. kom.: 735 487 409
michal.gaszcz@porscheinterauto.pl

Krzysztof Domagała
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 32 432 84 06
tel. kom.: 608 613 290
krzysztof.domagala@porscheinterauto.pl

Artur Jaśkiewicz
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 32 432 94 07
tel. kom.: 660 533 619
artur.jaskiewicz@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Flotowej

Daria Michalak
Regionalny Kierownik Sprzedaży Flotowej

tel. kom.: 600 257 929
daria.michalak@porscheinterauto.pl

Artur Nowak
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel. kom.: 600 258 059
artur.nowak@porscheinterauto.pl

Dział Serwisu

Dawid Greloch
Kierownik Serwisu

tel.: 32 432 84 70
dawid.greloch@porscheinterauto.pl

Krzysztof Pilawski
Zastępca Kierownika Serwisu

tel.: 32 432 84 70
krzysztof.pilawski@porscheinterauto.pl

Anna Jonderko
Asystentka Serwisu

tel.: 32 432 84 70
anna.jonderko@porscheinterauto.pl

Michał Fudali
Doradca Serwisowy

tel.: 32 432 93 21
tel. kom.: 668 042 075
michal.fudali@porscheinterauto.pl

Jacek Sobala
Doradca Serwisowy

tel.: 32 432 93 21
jacek.sobala@porscheinterauto.pl

Jakub Mucha
Doradca Serwisowy

tel.: 32 432 93 21
jakub.mucha@porscheinterauto.pl

Bogdan Niedbała
Doradca Serwisowy

tel.: 32 432 93 21
bogdan.niedbala@porscheinterauto.pl

Tomasz Obierzyński
Specjalista ds. Gwarancji

tel.: 32 432 93 23
tel. kom.: 662 132 589
tomasz.obierzynski@porscheinterauto.pl

Dział Likwidacji Szkód

Łukasz Smyk
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych

tel.: 32 432 84 10
lukasz.smyk@porscheinterauto.pl

Żaneta Lanuszny
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych

tel.: 32 432 93 29
zaneta.lanuszny@porscheinterauto.pl

Dział Części i Akcesoriów

Radosław Kudła
Kierownik Działu Części i Akcesoriów

tel.: 32 432 93 02
radoslaw.kudla@porscheinterauto.pl

Tomasz Koczy
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 32 432 93 02
tomasz.koczy@porscheinterauto.pl

Waldemar Lazar
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 32 432 93 02
waldemar.lazar@porscheinterauto.pl

Danuta Chabrzyk
Specjalista ds. Sprzedaży Programu NORA

tel. kom.: 608 584 965
danuta.chabrzyk@porscheinterauto.pl

Dział Ubezpieczeń

Karolina Śliwka
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 32 43 29 312
tel. kom.: 608 613 340
karolina.sliwka@porscheinterauto.pl

Patrycja Celary
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 32 43 29 312
tel. kom.: 668 007 854
patrycja.celary@porscheinterauto.pl

Marketing i PR

Jolanta Sroga
Specjalista ds. Marketingu

tel.: 32 746 92 50
jolanta.sroga@porscheinterauto.pl

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążąc i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogż byż dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opżatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiżżżce ustalenia dotyczżce wyposażenia i specyfikacji pojazdu nastżpujż każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.